TK15A60D(STA4,X,M)
MFR.Part #
TK15A60D(STA4,X,M)
JLCPCB Part #
C5198102
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11pF 15A 2.6nF 280pF 310mΩ@10V 45nC@10V 4V 50W 600V N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS