TK090E65Z,S1X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK090E65Z,S1X
JLCPCB Part #
C5798165
Package
TO-220
Description
1 N-channel 2.78nF@300V 230W 30A 47nC@10V 4V 650V 90mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS