TK13A45D(STA4,Q,M)
MFR.Part #
TK13A45D(STA4,Q,M)
JLCPCB Part #
C6332848
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 1.35nF 13A 25nC@10V 450V 45W 460mΩ@10V 4V TO-220SIS MOSFETs ROHS