CUHS15S40,H3F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
CUHS15S40,H3F
JLCPCB Part #
C5636535
Package
SMD
Description
1 Independent 1.5A 10A 200uA@40V 40V 510mV@1.5A SMD Schottky Diodes ROHS