CUHS15F40,H3F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
CUHS15F40,H3F
JLCPCB Part #
C5609181
Package
SMD
Description
1 Independent 1.5A 10A 40V 50uA@40V 630mV@1.5A SMD Schottky Diodes ROHS