CUHS15S30,H3F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
CUHS15S30,H3F
JLCPCB Part #
C6542161
Package
SMD
Description
1 Independent 1.5A 10A 30V 430mV@1.5A 500uA@30V SMD Schottky Diodes ROHS