CUHS15F30,H3F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
CUHS15F30,H3F
JLCPCB Part #
C7236801
Package
SMD
Description
1 Independent 1.5A 10A 30V 50uA@30V 520mV@1.5A SMD Schottky Diodes ROHS