300VAC/X1 0.6UF
Extended
Manufacturer
TENTA ELEC INDUSTRIAL
MFR.Part #
300VAC/X1 0.6UF
JLCPCB Part #
C9060
Package
Plugin
Description
300V 600nF Plugin Safety Capacitors ROHS