YR1B8K87CC
MFR.Part #
YR1B8K87CC
JLCPCB Part #
C1399425
Description
-65℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS