YR1B88K7CC
MFR.Part #
YR1B88K7CC
JLCPCB Part #
C1400353
Description
-65℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS