H436R5DYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H436R5DYA
JLCPCB Part #
C1409696
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 36.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS