YR1B73R2CC
MFR.Part #
YR1B73R2CC
JLCPCB Part #
C1401031
Description
-65℃~+155℃ 250mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS