Y145330K0000T9L
MFR.Part #
Y145330K0000T9L
JLCPCB Part #
C1482461
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS