CPF0603B6K65E
MFR.Part #
CPF0603B6K65E
JLCPCB Part #
C4089599
Description
-55℃~+155℃ 6.65kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS