YR1B80R6CC
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
YR1B80R6CC
JLCPCB Part #
C1401003
Package
Plugin
Description
-65℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS