HPCR0819AK1K8ST
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HPCR0819AK1K8ST
JLCPCB Part #
C3431721
Package
Plugin
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 1.8kΩ 2W Ceramic Resistor ±10% 插件 Through Hole Resistors ROHS