Y070615K0000B9L
MFR.Part #
Y070615K0000B9L
JLCPCB Part #
C1487812
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 400mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS