YR1B1K4CC
MFR.Part #
YR1B1K4CC
JLCPCB Part #
C1402802
Description
-65℃~+155℃ 1.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS