YR1B1K24CC
MFR.Part #
YR1B1K24CC
JLCPCB Part #
C1402086
Description
-65℃~+155℃ 1.24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS