Y118910K0000VR1R
MFR.Part #
Y118910K0000VR1R
JLCPCB Part #
C1495435
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS