H4243RBYA
MFR.Part #
H4243RBYA
JLCPCB Part #
C1412759
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS