YR1B174RCC
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
YR1B174RCC
JLCPCB Part #
C1405415
Package
Plugin
Description
-65℃~+155℃ 174Ω 250mW ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS