MOX-200001007F
MFR.Part #
MOX-200001007F
JLCPCB Part #
C19582248
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1000MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors