CRGH0603J22K
MFR.Part #
CRGH0603J22K
JLCPCB Part #
C4208077
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS