YR1B12K1CC
MFR.Part #
YR1B12K1CC
JLCPCB Part #
C1399208
Description
-65℃~+155℃ 12.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS