Y010125R0000T9L
MFR.Part #
Y010125R0000T9L
JLCPCB Part #
C1492792
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1W 25Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS