H836RFCA
MFR.Part #
H836RFCA
JLCPCB Part #
C1404338
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS