TLRP3A20CR090FTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TLRP3A20CR090FTE
JLCPCB Part #
C3946842
Description
-55℃~+170℃ 2W 90mΩ ±1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS