3521100RFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3521100RFT
JLCPCB Part #
C593230
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS