TLM3ADR062FTE
MFR.Part #
TLM3ADR062FTE
JLCPCB Part #
C1717732
Description
1W 62mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS