TLM3ADR082FTE
MFR.Part #
TLM3ADR082FTE
JLCPCB Part #
C1717725
Description
1W 82mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS