TLM3ADR068FTE
MFR.Part #
TLM3ADR068FTE
JLCPCB Part #
C4249324
Description
-55℃~+155℃ 1W 68mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS