TLM2HER012JTE
MFR.Part #
TLM2HER012JTE
JLCPCB Part #
C3957832
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 750mW ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS