TLM2HER022JTE
MFR.Part #
TLM2HER022JTE
JLCPCB Part #
C2083941
Description
22mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS