ERJ-U1DF2432U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2432U
JLCPCB Part #
C4039090
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS