TLM2HDR033FTE
MFR.Part #
TLM2HDR033FTE
JLCPCB Part #
C1707242
Description
33mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS