3430B2F11KTD
MFR.Part #
3430B2F11KTD
JLCPCB Part #
C5513106
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS