TLM2BER022JTD
MFR.Part #
TLM2BER022JTD
JLCPCB Part #
C1695767
Description
22mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS