TLM2AER015JTD
MFR.Part #
TLM2AER015JTD
JLCPCB Part #
C4081051
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 250mW ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS