RU73X1J205RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J205RLTDF
JLCPCB Part #
C4115748
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS