CRGV1206F750K
MFR.Part #
CRGV1206F750K
JLCPCB Part #
C4051712
Description
-55℃~+125℃ 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS