TLM2BDR033FTD
MFR.Part #
TLM2BDR033FTD
JLCPCB Part #
C4240438
Description
-55℃~+155℃ 33mΩ 500mW ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS