H4P681KDZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P681KDZA
JLCPCB Part #
C1407201
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 681kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS