TLM2BDR030FTD
MFR.Part #
TLM2BDR030FTD
JLCPCB Part #
C1702436
Description
30mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS