TLM2BDR036FTD
MFR.Part #
TLM2BDR036FTD
JLCPCB Part #
C1702542
Description
36mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS