TLM2AER082JTD
MFR.Part #
TLM2AER082JTD
JLCPCB Part #
C1698679
Description
250mW 82mΩ Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS