H421R5BZA
MFR.Part #
H421R5BZA
JLCPCB Part #
C3507626
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS