THS503R9J
MFR.Part #
THS503R9J
JLCPCB Part #
C7068423
Description
3.9Ω 50W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS