THS5039RJ
MFR.Part #
THS5039RJ
JLCPCB Part #
C1525707
Description
39Ω 50W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS