HSC1001R5J
MFR.Part #
HSC1001R5J
JLCPCB Part #
C1567018
Description
1.5Ω 100W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS